Ana Sayfa | Blog | Haftalık Çiçek Üyeliği Nasıl Yapılır?
Haftalık Çiçek Üyeliği

HAFTALIK ÇİÇEK ÜYELİĞİ NASIL YAPILIR?

 

Begonvil Çiçekçilik

EVE HER GELDİĞİNİZDE SİZİ GÜLÜMSETEN                                                               BİR BUKET ÇİÇEK 🙂

  SÜRPRİZ MİSAFİRE BİLE BİR SÜRPRİZ 😉

MERHABA, HAFTALIK ÇİÇEK ÜYELİĞİ İSTİYORUM…

İŞTE BU KADAR KOLAY KENDİNİZİ VE SEVDİKLERİNİZİ ŞIMARTMAK…

EVE GELDİĞİNİZDE BİR KÖŞEDE SİZİ VARLIĞI VE GÖRÜNÜŞÜ İLE MUTLU EDECEK BİR CANLI OLMASI VE KAPIDAN GİRİNCE ONUN SAĞLADIĞI POZİTİF ORTAMA GİRMEK (Kİ ARTIK GÜNÜMÜZDE EŞYALARDAKİ ENERJİ BİLE KANITLANMIŞ DURUMDA) BÜTÜN GÜN BİRİKTİRİP ALEV TOPU HALİNE GETİRDİĞİNİZ O TÜM STRESİ VE KÖTÜ DÜŞÜNCELERİ KAPININ ARKASINDA BIRAKTIRACAKTIR.

BUGÜN ‘’KENDİM İÇİN NE YAPTIM’’ DEDİĞİNİZDE KENDİNİZ İÇİN ALDIĞINIZ VE ORADA DURAN ÇİÇEKLER ‘’BEN BURDAYIM’’ DİYE CEVAP VERECEKTİR.

EVİNİZDEKİ BİR DEMET GÜL, BİR DEMET PAPATYA, BİR DEMET LİLYUM VS. HEM HAYATINIZA HEM EVİNİZE KALİTE ( HUZUR & MUTLULUK) GETİRİR. AYNI ZAMANDA DAVETLİ-DAVETSİZ MİSAFİRLER İÇİN DE GÜZEL BİR KARŞILAMA OLUR.

SİZE KALAN SADECE EVE GELDİĞİNİZDE NE GÖRMEK İSTEDİĞİNİZE KARAR VERMEK. ‘’BEGONVİL ÇİÇEK’’ OLARAK DA BİZİM GÖREVİMİZ O GÜZELLİĞİ BİR VAZO EŞLİĞİNDE İSTEDİĞİNİZ SAATTE, İSTER HAFTALIK İSTER 15 GÜNLÜK PERİYOTLARLA KAPINIZA GETİRMEK…

SİZLERLE KOCAMAN BİR AİLE OLDUĞUMUZ İÇİN HER ZAMAN SİZİ GÜZEL YANSITACAK ALTERNATİFLERİMİZ HER ANINIZDA MUTLAKA MEVCUTTUR.

ÖRNEĞİN; EVİNİZDEKİ KÜÇÜK DAVETLERİNİZ VE/VEYA PARTİLERİNİZ İÇİN HAZIRLANAN KÜÇÜK KÜP CAM VAZOLAR İÇİNE TASARLANAN BARDAK ARANJMANLARIMIZ DAVETİNİZİN KONSEPTİNE GÖRE SİZİN TERCİHLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HAZIRLANMAKTADIR.  BU BARDAK ARANJMANLAR KÜÇÜCÜK BİR DOKUNUŞLA MASANIZI GÜL BAHÇESİ VEYA İNCİ KOSMOSU HALİNE GETİREBİLİR . BÖYLECE DAVETLERİNİZE DE GÜZEL BİR İMZA ATMIŞ OLURSUNUZ.

SİZE KALAN SADECE NE HİSSETTİRMEK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEMEK VE BİZE DÜŞEN DE BUNU ÇİÇEKLERİN DİLİ İLE SEVDİKLERİNİZE AKTARMAK….

HAZIRLANAN GÜNCEL ALTERNATİFLER İÇİN SİTEMİZDEKİ VİTRİN BÖLÜMÜNÜ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz ve incelediğiniz için teşekkürler !

Ocak 31, 2019
BLOG