Ana Sayfa | Hizmetler | Haftalık Çiçek Üyeliği

Haftalık Çiçek Üyeliği

Merhaba, haftalık çiçek üyeliği istiyorum…

İşte bu kadar kolay kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak…

Eve geldiğinizde bir köşede sizi varlığı ve görünüşü ile mutlu edecek bir canlı olması ve kapıdan girince onun sağladığı pozitif ortama girmek (ki artık günümüzde eşyalardaki enerji bile kanıtlanmış durumda) bütün gün biriktirip alev topu haline getirdiğiniz o tüm stresi ve kötü düşünceleri kapının arkasında bıraktıracaktır.

Bugün ‘’kendim için ne yaptım’’ dediğinizde kendiniz için aldığınız ve orada duran çiçekler ‘’ben burdayım’’ diye cevap verecektir.

Evinizdeki bir demet gül, bir demet papatya, bir demet lilyum vs. hem hayatınıza hem evinize kalite ( huzur & mutluluk) getirir. Aynı zamanda davetli-davetsiz misafirler için de güzel bir karşılama olur.

Size kalan sadece eve geldiğinizde ne görmek istediğinize karar vermek. ‘’begonvil çiçek’’ olarak da bizim görevimiz o güzelliği bir vazo eşliğinde istediğiniz saatte, ister haftalık ister 15 günlük periyotlarla kapınıza getirmek…

Sizlerle kocaman bir aile olduğumuz için her zaman sizi güzel yansıtacak alternatiflerimiz her anınızda mutlaka mevcuttur.

Örneğin; evinizdeki küçük davetleriniz ve/veya partileriniz için hazırlanan küçük küp cam vazolar içine tasarlanan bardak aranjmanlarımız davetinizin konseptine göre sizin tercihleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.  Bu bardak aranjmanlar küçücük bir dokunuşla masanızı gül bahçesi veya inci kosmosu haline getirebilir . Böylece davetlerinize de güzel bir imza atmış olursunuz.

Size kalan sadece ne hissettirmek istediğinizi söylemek ve bize düşen de bunu çiçeklerin dili ile sevdiklerinize aktarmak….

Hazırlanan güncel alternatifler için sitemizdeki vitrin bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


Bardak Aranjmanlar

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..