Ana Sayfa | Hizmetler | Otel Çiçek Konseptleri

Otel Çiçek Konseptleri

  • Lobi Çiçekleri
  • Oturma Alanı Çiçekleri
  • Toplantı Odası Çiçekleri
  • Restaurant Çiçekleri
  • Oda ve Lavabo Çiçekleri
  • Düğün Organizasyon Çiçekleri

Otel çiçek konseptleri yıllardır otellerin vazgeçilmez unsurlarıdır. Çünkü oteller insanların ikinci evi gibidir ve sizler de bu sıcaklığı misafirlerinize hissettirmek istersiniz. bu sıcaklık önce tabii ki güler yüzle sonra da güzel ve temiz bir ortam ile mümkün.

Misafirleriniz daha kapıdan girerken bile onlara bir çiçek seramonisi welcome desk ile ‘’merhaba’’ demek daha yanınıza bile gelmeden onlara o sıcaklığı hissettirecektir. çünkü bizim için değerlisiniz mesajını verdiniz bile…

Oturma alanlarında, restoranlarda, cafeler de ve tabii ki odalarında misafirlerinize aynı sıcaklığı ve değeri hissettirmek de sizin vizyonunuz ışığında bizim görevimiz.

‘’Begonvil Çiçek’’ olarak yıllardır otellerle çalıştığımızdan dolayı birbirimizi anlamak ve aynı dili konuşmak kolay olacaktır. Hem tecrübemizle size yeni alternatifler sunabilir hem de sizin imajınızı ifade ederken beraber yeni açılımlar tasarlayabiliriz.

Aynı zamanda otelinizde düzenlenen toplantılar, kutlamalar ve düğünlerde de sizleri taşıyacak otelinizin vizyonuna ve davetlerinizin konseptlerine uygun çiçek tasarımları hazırlanmaktadır. Her davette ayrı firma ile çalışmak her defasında iletişimi şart koşmaktadır.  Halbuki sizi anlamış ve de anlayan kişilerle çalışmak yoğun tempo içersin de sizlere bir nefes olacaktır.

‘’Begonvil Çiçek’’ olarak biz sadece bir tedarikçi olarak değil aynı zamanda her an çiçek ve bitki dünyası ile ilgili sunum ve kullanım alanlarında fikir alışverişinde bulanabileceğiniz bir kapı olarak yanınızda olacağız.

Otelinizi ve samimiyetinizi yansıtacak çiçek alternatiflerini sitemizde ve instagram hesabımızda bulabilirsiniz.

Hazırlanan güncel alternatifler için sitemizdeki vitrin bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..