Ana Sayfa | Hizmetler | Bahçe Tasarımları

Bahçe Tasarımları

  • Apartman Giriş Bahçeleri
  • Villa Bahçeleri
  • Kış Bahçeleri
  • Teras ve Balkon Bahçeleri
  • Kabristan Bahçeler

Evimize her geldiğimizde ya da her dışarı çıktığımızda kendi cennetimizin ortasından geçersek günümüz nasıl geçerdi hiç hayal ettiniz mi!

İster ev sahibi olun ister kirada oturun sizi karşılayacak olan o cennet misafirlerinizi de karşılayacak ve sizin ne kadar şanslı olduğunuzu düşüneceklerdir. Bizler güzellikleri hep başkalarında başka yerlerde görürüz ama kendi hayatımızı güzelleştirmek için hep bir el bekleriz. işte şimdi o eli biz size uzatıyoruz. Halbuki bunu yapmak kendinize bir çift ayakkabı almak kadar kolay. Siz hayal edin biz hayatınıza değer katalım. Üstelik bu değer hem manevi değer olacak hem de oturduğunuz mekanın maddi değerini de yükseltecektir.

Hep filmlerde gördüğümüz ve sadece yalılarda olduğunu düşündüğümüz güzellikler neden bizim evimizin önünde de olmasın ki…

İster apartman dairesinde oturuyor olun ister villada ister bir yalı dairesinde oturuyor olun bahçeniz, apartman giriş bahçeniz, balkonunuz size nefes olacak cennet köşeleri olabilir. Gandhi’nin  de dediği gibi ‘’düşünceleriniz hayata dönüşür.’’  Bu kendiniz için hayal ettiğiniz cennet köşelerinde kötü düşünceler size  saldırabilir mi!  Hayat basit bİr boomerang değil mi, ne ekersen onu biçiyorsun; evde, ailede, işte hatta markette bile ne kadar olumlu olursanız evren bile size itaat ediyor…

  Kulağa çok büyük gibi geliyor ama aslında çok basit…

Gelin hep beraber sizin için önce hayal edelim ve cennet bahçenizi kuralım…

Yani cennet ekelim cennet biçelim 😉


  • Kabristan Bahçeleri

Sevdiklerimiz ‘’yanımızda iken hiç kıymetini bilemedik’’ deriz hep. Ama onlar bu dünyadan göçünce bile yılda kaç defa yanlarına gidiyoruz acaba. Neden; çünkü 21. yüzyıldayız ve hep bir bahanemiz var değil mi! Sadece birkaç saniye empati yapsak kendimizin ne kadar haksız olduğunu anlarız halbuki.

İşte tam bu noktada ‘’begonvil çiçek’’ olarak fiziken yanınızda olamadığınız sevdiklerinize daha çok zaman ayıracak bahaneler hazırlamak istiyoruz. Hem sevdiklerinizin mekanını güzelleştirmiş olursunuz hem de onları, çiçekleri canlı tutmak gibi güzel bir bahane ile ziyaret etmiş olursunuz. Kazandığınız sadece vicdan rahatlığı değildir aynı zamanda onlara verdiğiniz değeri kendi içinizde hissettiğinizden dolayı huzurlu da olursunuz.  Kesinlikle bu vicdan rahatlığı ve huzur size 2 seanslık bir terapiden bile dahi iyi gelecektir.

Beraber deneyimleyelim ve deneyimlerimizi paylaşıp değerlerimizi koruyalım…

Not: Gerekli olan çiçek türleri ve mevsimsel şartlardan  hiç bahsetmedik çünkü bizim için önemli olan önce insan…

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..