Ana Sayfa | Hizmetler | Kurumsal Çiçek Üyeliği

Kurumsal Çiçek Üyeliği

  • Ofis & Toplantı Salonları
  • Restoran
  • Mağaza

Bir yerde bir demet çiçek ile göz göze geldiğimizde ‘’aa ne güzel, iyi geldi’’ diye iç geçiririz. ama bunu kendimiz için, firmamız için ya da misafirlerimiz için yapmak aklımızın ucundan bile geçmez nedense.

Halbuki misafirlerimizi çiçek ile karşılamak hem ortama kalite katar hem de tanışma anına pozitif enerji verir.

Toplantılarınızda durmadan çay-kahve servisi yapıp misafirlerimizin midesini doldurmaktansa ruhumuzu besleyen çiçek seramonisine bir fincan çay ya da kahve ile eşlik etmek çok daha iyi gelir aslında.

Restoranlara baktığımızda masalarında çiçek gördüğümüzde demek ki insana değer veriyor diyoruz ve tercih yaparken bu restoranlar mutlaka aklımızın bir köşesinde yer ediniyor. Çünkü güzel bir masada oturmak güzel bir yemek yemek kadar önemlidir.

Mağazalarda ise kasa da duran bir demet çiçek hem müşteri ile olan ilişkinizi sıcak tutar hem de mağazanızı kesinlikle  bir tık yukarı taşır.

Sizin ve firmanızın vizyon ve misyonuna uygun çiçek konseptleri hazırlayıp her an sizi ve müşterilerinizi mutlu etmek bizim için de mutluluk vericidir. Çünkü ‘’begonvil çiçek’’ olarak amacımız ticari bir ilişki kurmak değil tüm  samimiyetimizle bir aile sıcaklığı kurup sizleri mutlu etmektir.

Firmanızın, restoranınızın, mağazanızın sıcaklığını en güzel şekilde  yansıtacak çiçek buketleri, aranjmanlar, masa partelleri, orkideler, sukulent ve teraryum aranjmanlar  alternatiflerini sitemizde ve instagram hesabımızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda haftalık çiçek üyeliği bölümündeki alternetiflerden de faydalanabilirsiniz.

Hazırlanan güncel alternatifler için sitemizdeki vitrin bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..